O nas
Lucas Car Rental działa na rynku od czerwca 2007 roku. Od tego czasu staramy się dbać przede wszystkim o czas i wygodę swoich klientów. Pracując w oparciu o doświadczenie i wyznaczane sobie cele, pragniemy być postrzegani jako firma:
  • przyjazna Klientom;
  • nowoczesna i sprawnie zarządzana
  • oferująca auta najwyższej jakości
  • stabilna i konkurencyjna


Klientom oferujemy wynajem samochodów dostawczych, osobowych, minibusów oraz samochodów luksusowych. W naszej ofercie udostępniamy samochody nowe z klimatyzacją, komfortowe, niezawodne a zarazem ekonomiczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie pod numerem telefonu:
biuro - gsm: 731 87 87 87

Wkład kapitałowy załozycieli firmy jak również nabyte przez nich doświadczenie pozwoliło nam znaleźć swoje miejsce i w krótkim czasie osiągnąć nie mały sukces. Filar naszej firmy stanowią jej pracownicy. Począwszy od Obsługi Klienta, Przedstawicieli Handlowych, Obsługi Floty poprzez Dział Markietungu i Reklamy, a skończywszy na Księgowości, Obsłudze Prawnej i Zarządzie firmy. Oferta Lucas Car Rental jest stale dostosowywana do zmieniających się trendów na rynku i ciągle rosnących wymagań Klientów. Nie ukrywamy, iż konkurencja na rynku wynajmu pojazdu jest silna, jednak pomimo tego staramy się pozostawać w czołówce sprzedaży usług jak również działalności biznesowej i reklamowej. Celem firmy jest rozbudowanie i zróżnicownie między innymi oferty wynajmu długoterminowego, finansowanie zakupów dla naszych klientów nowych pojazdów jak i zarządzanie ich flotą.

Odbiorcami naszych usług są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Celem Lucas Car Rental jest profesjonalne i rzetelne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie wynajmu pojazdów. Kadra menedżerska firmy wykazuje szczególną troskę w zakresie kontaktów z Klientami za pośrednictwem telefonów, poczty elektronicznej, serwisów internetowych, rozwijania bezgotówkowych form płatności i internetowego systemu rezerwacji pojazdów. Na bieżąco poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę. Nie wprowadzamy limitu kilometrów dla wynajmowanych aut, pełne ubezpieczenie zapewniamy w cenie najmu.

Wyposażenie samochodu dostosowujemy do potrzeb pory roku - zapewniając opony zimowe/letnie, łańcuchy śniegowe i klienta - radia CB, nawigacje gps, telefony komórkowe, bagażniki dachowe, foteliki dla dzieci oraz wszelkiego rodzaju materiały ułatwiające poruszanie się po kraju i mieście. Natomiast dla stałych partnerów oferujemy korzystne rabaty. Możliwość wynajmu długoterminowego zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Mamy nadzieję, że krótki opis naszej firmy pozwolił dostarczyć Państwu podstawowych informacji o Lucas Car Rental, w tym jej strukturze, dotychczasowej działalności i planach na przyszłość.
Życzymy wszystkim udanej współpracy.
O nasSamochodyCennikWynajem długoterminowyAkcesoriaLinkiRezerwacjaWarunki wynajmuUsługi dodatkoweBlogKontakt
61-515 Poznań, ul. 28 czerwca 1956r nr 175/4
gsm: 731 87 87 87